Clash Royale

Clash Royale dla Android

Brat Clash of Clans jest w nim, aby go wygrać

Clash Royale to konkurencyjna gra strategiczna dla wielu graczy , oparta na przeboju Supercell Starcie klanów . Ciesz się bitwami jeden na jeden, by bronić swojego fortu, w tym pełnym akcji filmie.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Prosty mechanicznie
  • Dobry system Elixir
  • Kolorowa grafika
  • Mikropłatności nie są niezbędne

Wady

  • Nieużywane kojarzenie

Bardzo dobry
8

Clash Royale to konkurencyjna gra strategiczna dla wielu graczy , oparta na przeboju Supercell Starcie klanów . Ciesz się bitwami jeden na jeden, by bronić swojego fortu, w tym pełnym akcji filmie.

Proste wojny

Jeśli znasz Clash of Clans, Royale Clash nie będzie zbytnio się przyzwyczajać: bronić swoich warownych miast niszcząc wrogie jednostki i wieżyczki swoimi wojskami. I spodziewamy się zobaczyć wielu znanych bohaterów Clash of Clans - od barbarzyńcy po giganta.

Główną różnicą między Royal Clash i Clash of Clans jest jego prostota. Nie musisz się martwić o tworzenie i rozbudowę swojego miasta . Tutaj wszystko dzieje się podczas ataku i obrony od jednej bitwy do następnej.

Aby wygrać, musisz rozprowadzić swoich bohaterów w najlepszy możliwy sposób: umieść ich strategicznie na mapie, aby wyeliminować wrogie wieże i bronić się przed nadchodzącymi atakami - ostatecznym celem jest zniszczenie króla w jego centralnej wieży. Ponadto twoje własne wieże do uwolnienia specjalnych ataków od.

Cenny Eliksir

Walka Clash Royale rozgrywa się w czasie rzeczywistym dzięki rozmieszczeniu bohaterów i atakom opartym na Elixir . Zaczynasz z ustaloną ilością tego Eliksiru i musisz go użyć do rozmieszczenia bohaterów i ataku. Brakuje mi eliksiru? Następnie musisz poczekać, aż się naładuje przed następnym atakiem.

Ten system gry nie wymaga żadnych mikropłatności podczas walki. Obaj gracze zaczynają od tych samych warunków, a zwycięzca decyduje tylko o tym, który gracz może lepiej ocenić tempo bitwy i mądrze wykorzystać swoich żołnierzy.

Poza walką możesz wykorzystać nagrody zarobione w grze, aby odblokować dodatki. Obejmuje to wyrównywanie postaci , odblokowywanie nowych bohaterów i zdobywanie waluty, aby kupić dodatkowe dodatki.

Płatna waluta gry, zielone kamienie, spada, aby przyspieszyć proces odblokowywania nagród . Nie martw się, awansujesz bez płacenia.

Clash Royale ma taki sam solidny wygląd jak Clash of Clans: atrakcyjne postaci i areny, imponujące efekty dźwiękowe, płynna animacja i przejrzyste menu.

Czy będzie to następny wielki boom Supercell?

Clash Royale to prosta gra, którą mechanik udowadnia natychmiast angażując. Ponieważ mikropłatności są ograniczone do elementów spoza samej gry, może okazać się dobrym kandydatem do kolejnego hitu Supercell .

Najczęściej pobierane Strategiczne na android

Clash Royale

Download

Clash Royale 1.2.1

Opinie użytkowników o Clash Royale

Sponsorowany×